ביקורת מבנים

בדק בית גורם לכך שהנכס היקר שלך נמצא בידיים המקצועיות הטובות של חברת ביקורת מבנים. חברת ביקורת מבנים מעניקה ללקוחותיה חוות דעת מומחים בתחומים מגוונים כגון ליקויי בנייה, דירות יד ראשונה מקבלן, דירות יד שנייה, ליקויים ברכוש המשותף בבניין, ירידת ערך ומפגעי רעש. חוות הדעת קבילות מבחינה משפטית, ערוכות כדין ובתצהיר שבועה של מיטב המומחים בתחום שהנם בעלי ניסיון עשיר וספציפי בליקויי בנייה ובדק בית. עליכם לעשות בדק בית היטב, טרם רכישת הדירה מהקבלן, בעת הרכישה וקבלת מפתחות הדירה, וכן לאחריו תוך מימוש זכותכם לבוא בדרישות אל הקבלן בגין ליקויי בנייה . הדירה שרכשתם או שיפצתם הנה הנכס היקר ביותר שלכם עליכם להתנהג איליו בהתאם וכך גם לעמוד בתוקף על זכויותיכם.

בדק בית לדירה מקבלן – מתי צריך וכדאי להזמין בדק בית
חברות לביקורת מבנים ממליצות לכל מי שרוכש דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה להזמין חוות דעת של מומחה על מנת שתוכלו לראות את התמונה ההנדסית המקצועית המלאה של הנכס. האם הייתם אי פעם מעלים בדעתכם לרכוש רכב ששווה עשרות אלפי שקלים מבלי לבדוק אותו במכון בחינת רכבים? אם כך הדברים נכונים כפל כפליים בעת רכישת דירה ששווה מאות אלפי שקלים, המהווה הנכס היקר ביותר שלכם ושישמש אתכם ומשפחתכם למגורים שנים רבות. ראוי לציין שרוב הדירות שמוצעות למכירה בישראל, עלותם גבוהה ממיליון שקלים.

מידע נוסף בפורטל בם לביקורת מבנים, בדק בית

http://www.bam.co.il/%D7%91%D7%93%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%AA/

חוות דעת הנדסית
חברת ביקורת מבנים לישראל מסייעות לבעלי הנכס לא רק לאיתור ליקויי הבניה אלא הן גם קבילות כראייה של עדות מומחה בבית משפט במידה ותבקשו לממש את זכויותיכם למול הקבלן או מוכר הדירה. הליקוי החמור ביותר ממנו סובלים בדרך כלל רוכשי הדירה מהקבלן או השיפוצניק הוא – מתן שירות גרוע ולעתים מזלזל עד כדי אי תיקון הליקויים בדירתכם. מילא שישנם ליקויי בנייה אולם מה עם מתן שירות נאות ואמין לתיקון הליקויים!. לכן, במקרה דוח של חברת בדק בית הוא קלף מיקוח חשוב בידי הלקוח.

בדק בית – להביט לעומק הדברים
המשפט אין להסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו הנו מתאים במיוחד לתחום בדק בית, כאשר לא כל הנוצץ זהב, ולא כל דירה חדשה מקבלן נחשבת חדשה באמת. המונח בית חדש יכול במקרים מסוימים להיות נכון רק על הנייר ואין זה בהכרח נכון בפועל, ולעתים דירה הנחשבת לישנה יכולה פונקציונלית להיחשב לחדשה יותר מזו החדשה שלכם אשר סובלת מליקויים חמורים כגון פגמים בריצוף, סדקים, רטיבויות ועוד. לא אחת ישנו פער של ממש בין הבטחות הקבלן בטרם הרכישה לבין המציאות בפועל. לעתים מתוך רצון הקבלן לחסוך בעלויות הבנייה ובכוח אדם מיומן, לרבות אי שימוש בחומרים מתאימים, אי עמידה בנהלי הבנייה וחריגה מהקבוע במפרט הטכני, חוסר בכוח אדם, תכנון לקוי וכיוצא כזה – כל אלה ועוד מביאים לכלל תוצאה בלתי משביעת רצון כאשר תקבלו לידיכם לבסוף את הבית עליו שילמתם ממיטב כספיכם. עליכם לעשות בדק בית על ידי חברה מקצועית ולהקפיד היטב בטרם רכישת הדירה, מיהו הקבלן, מה המוניטין שלו, חוזקו הפיננסי, אילו ערבויות ובטחונות אתם מקבלים להבטחת הרכישה, מה הם סטנדרטים הבניה ורמת הגימור, לקבל המלצות מתאימות לרבות בשאלת טיב השירות של הקבלן לתיקון הליקויים לאחר שמסר לכם את מפתחות הדירה. האכזבה של רוכשי הדירות מקבלנים מתגברת אם כן כאשר הקבלן לא מעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי המתאים לתיקון הליקויים, לא עונה לטלפונים (וגם לא חוזר למתקשרים אליו), מתכחש לקיומם של הליקויים ולכל היותר מבצע תיקונים קוסמטיים.

מה מקבלים במסגרת חוות דעת דעת הנדסית של חברת ביקורת מבנים
בדיקת סוג הליקויים ומיקומם בנכס, מהות הליקויים, הדרך לתיקונם ועלות התיקונים, וכל זאת תוך הפנייה לתקני הבנייה המחייבים והקובעים שהופרו, והפערים בין מה שהובטח לכם בהסכם המכר ו/או המפרט הטכני לבין מצב הדירה בפועל.

דוגמאות לליקויי בניה אשר מתגלים בעת ביקורת מבנים
פגמים בריצוף  : ריצוף לא אחיד, שבור וסדוק, חול רטוב מתחת לריצוף, שקיעות, התנפחויות, תזוזות בריצוף, מרחק לא תקני בין אריחי הריצוף ועוד.
רטיבויות : קירות רטובים, חדירת מי גשם מקירות חוץ, טחב ועובש ועוד.
סדקים : סדקים בקירות, סדקים אלכסוניים ורחבים, בקורות ועוד.
אינסטלציה : חיבורים מאולתרים, סתימות, ריח רע בדירה, זרימת מים חלשה ועוד.
שאר ליקויי בנייה חמורים : ליקויי אקוסטיקה, העדר בידוד תרמי, קבלת שטח דירה קטן מהמובטח בהסכם ועוד.

כיצד ניתן להזמין ישרות בדק בית
ביתכם הוא מבצרכם והנכס הקנייני היקר ביותר שלכם, אל תהססו מלפעול למימוש זכויותיכם כדין. הנכם מוזמנים ליצור קשר בטלפון מספר 0525149549