קטגוריות
עיצוב בתים

בניית דק מעץ טבעי לגינה או למרפסת

בניית דקים מעץ אורן – התקנת דק למרפסת או לגינה
העץ הטבעי מאפשר להוציא את המקסימום מכל סביבת מגורים. באמצעות בניית דקים מעץ אורן, לגינה ולמרפסת, אפשר להוסיף נדבר חשוב של עיצוב גם לבית וגם לדירה. בזכות היתרונות של התקנת דק באופן כללי והיתרונות של דק אורן בפרט, ניתן למצוא את משטחי העץ האיכותיים הללו בדירות בלב העיר, בצימרים כפריים, בבניה בלתי רוויה, במגדלי מגורים, במשרדים ועוד.

יתרונות עץ האורן
כמעט כל מי שמעוניין להקים דק עץ אורגינלי שואל את עצמו באיזה עץ כדאי לבחור. מרבית הציבור, כך אומרים נתוני המכירות של החברות המובילות, בוחר בעץ אורן, ולא בכדי. הבחירה בסוג זה של עץ מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כבחירה הנכונה וזאת בגלל:
• המחיר – לוחות עץ אורן נחשבים לחומר גלם איכותי ויחד עם זאת זול למדי. במיוחד כאשר מתקינים דק רחב ידיים ורוצים ליהנות ממראה טבעי במחיר משתלם – אורן הוא התשובה ואין בלתו.
• הגמישות – לוחות מעצי אורן מקובלים מאוד לשימוש על ידי מגוון הספקים והיצרנים. הם קלים מאוד לעבודה וניתן למצוא אותם בגדלים שונים, בעוביים שונים ובגימורים שונים.
• איכות תוצרת חוץ – למי שרוצה איכות משופרת, בהחלט ניתן למצוא דקים מעץ אורן שמקורו בחו”ל. פינלנד, למשל, ומדינות אחרות שנחשבות לספקיות של עץ לבניה מייצאות עץ מעובד ולא מעובד ברמות איכות מעולות.
יש לציין שכאשר פונים לספק או למתקין המתמחה בדקים כדאי לוודא שמדובר על עץ שעבר טיפול נגד ריקבון ונגד חרקים. טיפול כזה מאפשר לדק להחזיק מעמד לזמן ארוך יותר, במיוחד כאשר מקפידים על תחזוקה נכונה, שימון וצביעה לפי הצורך.

לאתר של לאמבר עבודות עץ-בניית דקים ופרגולות עץ בצפון

 

 

דקים מעץ מלא כתחליף מודרני לדשא
אנשים רבים בוחרים להתקין דקים מעץ אורן כתחליף לגינה המסורתית. העובדה שדשא מצריך השקיה הפכה אותו בעיני רבים לבזבזן מים בלתי נלאה. החלפת הדשא בלוחות עץ מעוצבים היטב מאפשרת גם חיסכון של ממש בהוצאות המים וגם מראה הרבה יותר מודרני ואלגנטי.
כאשר מקימים דק איכותי בחצר, קל מאוד להוסיף אביזרים דקורטיביים ותוך כדי כך גם להימנע מחרקים ומזיקים. הקמה של דק במרפסת מהוה, גם היא, השלמה של אסתטיקה משולבת, בין אווירה כפרית וקלאסית למראה אורבני תוסס.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *