Categories
שיקום מבנים

בניית ממדים ותוספות בנייה

בוחרים נכון בפרוייקט שיפוצים – קבלן נכון שווה עבודה מקצועית

הדבר החשוב מלבד הסיבה שבגינה רוצים לשפץ היא הבחירה בקבלן השיפוצים הנכון. השאלה החשובה היא – איך בוחרים נכון? כדי לבחור נכון בקבלן הנכון לביצוע עבודות שיפוצים בחיפה והקריות חשוב להקפיד על כמה צעדים:

  • קבלן רשום – תמיד יש להעדיף קבלן או שיפוצניק בעלי הסמכה ורישוי מסודרים. רישוי ורישום מבטיחים סף מינימאלי של איכות, שלא כדאי לחרוג ממנו.
  • המלצות – מלבד בדיקה של רישוי, חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת קודמות. קבלן שיפוצים שנחשב לאיש מקצוע מעולה על ידי לקוחות קודמים הינו כזה שמספק תוצאות לצד רמת שירות ראויה.
  • הצעת מחיר מסודרת – קבלן שיפוצים איכותי יקפיד על ליבון צרכים מדויק ועל מתן הצעת מחיר אמינה ומסודרת. בצורה כזאת, יודעים מה מקבלים ועל מה משלמים ואין הפתעות של הרגע האחרון.
  • תכנון ובניה של ממדים בחיפה ובצפון, בניית תוספות בניה וכל עבודות השיפוצים המקצועיות לבית עושים עם חברת אין האוס, עיצוב ושיפוץ בתים, בניית ממדים, תוספות בנייה, דירות ומבנים בצפון.
    https://www.inhouse-handasa.com/building

Categories
שיקום מבנים

מערכת סינון – חובה בכל בית

בשנים האחרונות, כל בית חדש שנבנה מחויב להתקין במרחב המוגן מערכת סינון אוויר, המאפשרת לשוהים בממ”ד לנשום אוויר נקי במקרה של תקיפה כימית. מערכות סינון המותקנות בממ”ד לא פוגעות במראה החדר, הן מותקנות מעל הדלת וכמעט לא נראות לעין. מערכת סינון אוויר לממ”ד מזרימה בקביעות אוויר נקי ומסונן לתוך המרחב המוגן ומאפשרת לכל השוהים בממ”ד תנועה קלילה יותר, כמעט ללא צורך במסכות אב”כ.

Categories
שיקום מבנים

כך מנקים אבק בעידן הטכנולוגי

אנו חיים בעידן המודרני, ומוצאים את עצמנו רצים אחרי השעון 24 שעות ביממה. המטרה של כולנו היא להספיק כמה שיותר, ויותר מכך –  יום שבו הספקנו את המטלות שהצבנו לעצמנו, הוא מבחינתנו יום מוצלח. אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בזמן הוא לרכוש שואב אבק רובוטי. רכישת שואב רובוטי תחסוך את העסקתה של עוזרת בית שמסייעת בשאיבת האבק, ואת ההפעלה של שואב האבק הכבד וזולל החשמל.

Categories
שיקום מבנים

חיזוק מעטפת חיצונית בבניינים גבוהים

כאשר מסיימים לבנות מגדל דירות, התוצאה המתקבלת אינה בדיוק מה שאתם מדמיינים: אין מדובר בבניין מבריק העומד נקי ולבן ומחכה לקונים… מה שקורה בפועל זה שכל המעטפת החיצונית של הבנייןם מכוסה בכתמי מלט, סיד וצבע ויש להזמין את שירותיה של חברה מצקועית אשר תנקה את המעטפת החיצונית ותכין אותה לקראת הצגת הדירות לקונים.

Categories
שיקום מבנים

שיקום שטיחים לאחר נזקי הצפה

אירוע הצפה יכול לגרום לנזקים חמורים ביותר. בין אם מדובר בשיטפונות חזקים או אפילו בהצפה כתוצאה מצינור שהתפוצץ, כל אחד מהפריטים שבבית יכול להינזק ומצריך התייחסות מיוחדת כדי לשקמו. הדבר נכון גם לגבי השטיחים שבבית. שיקום שטיחים לאחר נזקי הצפה נעשה כיום על ידי חברות, המתמחות בכך, תוך שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים וציוד מתאים.

Categories
שיקום מבנים

שיפוץ בניינים חיצוני בחיפה – שיפוץ מבנים בחיפה

שיפוץ בתים ושיפוץ מבנים חיצוני בצפון על ידי קבלני שיפוצים

מחפשים קבלני שיפוצים מקצועיים? היה לכם קבלן שיפוץ שלא התרשמתם ממנו?

חברת אין האוס מספקת שירותים אלו בחיפה והצפון.

החברה נמנית על בכירי קבלני השיפוצים בישראל ובפרט בחיפה והצפון

מנהלי החברה הינם קבלני  שיפוץ מנוסים  ואמינים ובחברה מתמחה בתחום של שיפוץ בניינים חיצוני, שיקום מבנים  , שיפוצים כלליים בבתים, שדרוג מבנים ושיפוצים בחזית הבית. אין האוס, חיפה – חברה לשיפוצי בניינים, תכנון השיפוץ ועיצוב בתים יצירתי.

 שיקום מבנים בחיפה  עם חברת אין האוס הנדסה

חברת אין האוס הנדסה הינה חברה רשומה אצל רשם קבלני השיפוצים. החברה ביצעה למעלה ממאה עבודות בניינים ששופצו מיסודם, עשרות בניינים מסוכנים אשר עיריית חיפה הגדירה כמבנים מסוכנים בהם הדיירים מתחייבים לשפץ הבניין ולתקן ליקויים.

החברה רשומה ברשם הקבלנים, ומעסיקה מהנדסים מורשים ובעלי וותק הבודקים את מצב הבניין ובמקרים מסוימים ממליץ לשחזר אלמנטים או לצקת גושי בטון , פלטות או עמודים

לקבלת הצעת מחיר עבור שיפוץ בניינים, חיזוק או עבודות שיפוץ למיניהן התקשרו אליהם 077-2199907