חיזוק מעטפת חיצונית בבניינים גבוהים

כאשר מסיימים לבנות מגדל דירות, התוצאה המתקבלת אינה בדיוק מה שאתם מדמיינים: אין מדובר בבניין מבריק העומד נקי ולבן ומחכה לקונים… מה שקורה בפועל זה שכל המעטפת החיצונית של הבנייןם מכוסה בכתמי מלט, סיד וצבע ויש להזמין את שירותיה של חברה מצקועית אשר תנקה את המעטפת החיצונית ותכין אותה לקראת הצגת הדירות לקונים.

חיזוק מעטפת מבנים חיצונית בבניינים גבוהים

כאשר מגיעה חברה שכזו לעבודה על המעטפת –היא צריכה לעשות דבר נוסף: לחזק את המעטפת של הבניין. החברה אשר תעבוד בציוד סנפלינג מתקדם צריכה לבצע חיזוק והידוק של האבן והשיש אשר במעטפת ולעיתים לבצע איטום על ידי מריחת חומרים מתקדמים על המעטפת –אך אותם ניתן למרוח רק כאשר הבניין כבר נקי.

חיזוק שיש ואבן בברגים ובהדבקה
עבודות של תיקון שיש ואבן צריכות להתבצע בהתאם למצב המבנה, מצב החיפוי, חומרי החיפוי הקיים ואופי המראה הרצוי. לעיתים, ניתן להסתפק בעבודות נקודתיות, כאשר ניתן לבצע פעולות של הדבקה או חיזוק מקומי בברגים ייחודיים. לעיתים אחרות תהיה העדפה לעבודות חיזוק רציניות יותר, כאשר המצב הנוכחי מצריך זאת או כאשר רוצים לשנות את המראה הקיים מן הקצה אל הקצה. חיזוק המעטפת החיצונית במבנים – שיש  ואבן לחיפוי חיצוני רצוי שייעשה על ידי חברה מקצועית.

איך בוחרים חברה לחיזוק ושיפוץ מבנים
בשלב זה עולה השאלה החשובה – איך בוחרים את קבלן הביצוע לצורך עבודות החיזוק והאיטום. לא כל חברה קבלנית יכולה להבטיח השגת תוצאות מקסימליות, כאשר מדובר על עבודות בשיש ובחיפויי אבן מעוצבים ומיוחדים. לכן, חשוב מאוד להקפיד על בחירה בחברה מתאימה, אשר ביצעה בעבר פרויקטים דומים.

למעשה, חשוב מאוד לבחור בחברה שיש לה גם ניסיון בעבודות גבוה, שכן לרוב יהיה צורך במקצוענים שנעזרים בפיגומים מתאימים ולעיתים בגלישת סנפלינג. עבודה בגובה, שמצריכה ידע מיוחד, מחייבת עבודה על פי כללים ותקנות מקצועיים, שיבטיחו את איכות העבודה ואת בטוחנם של הדיירים. במקביל, עבודה מקצועית תוכל באמת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, בלי פגיעה במבנה.

Leave a Reply